MacBook

Shitet nga: Albi 12 Jan 17:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

135 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Macbook eshte ne gjendje shum te rregullt Dhe Shitet Me Cmim Shum Te Volitshem , mungesa eshte nuk i punon baterija por punon me adapter faleminderit per
Mirkuptim.

Version : 10.6.8
Model Name: MacBook
Model Identifier: MacBook3,1
Processor Name: Intel Core 2 Duo
Processor Speed: 2.2 GHz
Memory : 1 GB 667 MHz DDR2 SDRAM
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim