Mini Laptop Hp

Shitet nga: Hp 28 Maj 12:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Shes Mini Laptop Hp 90 euro
Performancat siq i shihni ne foto punon mjaft shpejt dhe mund ta merrni kudo
baterin nuk e mbane

+viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim