SAMSUNG N150 PLUS MINI LAPTOP

Shitet nga: faruk 28 Pri 12:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Lap Top/Notebook
SHITET MINI LAPTOPI SAMSUNG N150 PLUS PER PJESE (EKRANI I KRISUR)

POSEDON 200 GB HDD

1 GB KARTELE GRAFIKE

1.67 PROCESOR

SI DHE ADAPTERIN E VET ORIGJINAL

JU MIREPRESIM

http://www.pcworld.com/product/448735/n150-netbook-atom-n450-1-66-ghz-10-10-black.html
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim