Laptop Samsung mini

Shitet nga: besi 01 Pri 22:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

115 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Prodhuesi: Samsung
Modeli: Mini
Shes samsung mini esht shum pak i perdorur po thuajse i ri i sa po ardhur nga jasht punon shum mir dhe esht shum i rujtun baterin e mban 2 or qmimi i diskutushem mundsi ndrrimi.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim