shitet llaptopi

Shitet nga: llaptop 26 Mar 13:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Prodhuesi: Samsung
Modeli: RV515
Shitet llaptopi Samsung
cpu AMD 1.6 ghz
4gb ram
hdd 500 gb

Eshte mjaft i ruajtun dhe punon perfekt.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim