Shitet Laptopi HP core i7

Shitet nga: Mexhid Selmani 05 Jan 18:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

420 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Shitet laptopi core i7 2.2,1000Hdd,8g ram,4g kartel grafike.Laptopi eshte shum i ruajtur dhe punon shum mir.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim