XBOX 360 SLIM WHITE (LIMITED EDITION)

Shitet nga: Behar 22 Dhj 17:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

260 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Shes XBOX 360 SLIM-WHITE, LIMITED EDITION , i paperdorun , i ardhun nga Zvicrra.

Permban :
2 cd-ja (FIFA 12 dhe NEED FOR SPEED THE RUN)
1 Gjistik (joystick-controller)
te gjitha kabllat e duhura
+procesorin e rrymes.
Qmimi : 260euro , (sosht qmimi fundit)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim