laptop PackardBell, 17.3inq, EasyNote LV

Shitet nga: fadil 29 Nën 18:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

360 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Lap Top/Notebook
e shes laptopin shume te ruajtun, sikur i ri,
i bler ne zvicer dhe me ka ardhe para dy javesh,
hard disk 500gb,
ram memorjen 4 gb,
ekrani 17.3 inqa, HD, LED, LCD
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim