Ultrazerin Vivid`3

Shitet nga: Besim 29 Mar 12:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Tableta
Oferte:
-Ofroj per ndrrim ultrazerin Vivid`3,ne gjendje shume te mire me dy sonda,nje kardiologjike nje lineare viti prodhimit 2001 me nje ultraze tjeter Vivid`5 apo Vivid`7,me te ri dhe me me shume opsione kardiologjike.Per marreveshje na thirrni ne 044-357-345.
Gjindemi ne Gjilan.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim