2.4 GHz ,1,RAM.80GB hardisk

Shitet nga: driton 23 Shk 16:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Tableta
2.4 GHz ,1,RAM.80GB hardisk dvd eka dhe me inqizu cd me maus kamer taster .ndrim me naj tel qa ka wifi naj iphone 3 ksi sene
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim