Acer ''Iconia a1''

Shitet nga: Dimal 30 Nën 13:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Tableta
shes tablet te markes acer dhe modeli '' iconia a1'' .Eshte i perdorur veqse dy muaj e gjysem dhe ka disa gervishtje te lehta.eshte i ardhur nga gjermania dhe shitet urgjent per informata me te hollesishme mund te shikoni ne youtube rreth produktit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim