Acer tablet Iconia a1

Shitet nga: Dimal 30 Nën 13:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Tableta
Shitet tableti me marke nga acer-i me tipin Iconia a1 I ardhur nga gjermania dhe i perdorur 2 muaj e gjysem me disa gervishtje te lehta dhe shitet urgjent.Per informata me te hollesishme rreth produktit kerkoni edhe ne YouTube.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim