HP shtepiz dualcore dhe Monitor 17inç

Shitet nga: Blondi 26 Shk 22:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Tableta
Të dhanat e shtëpizes :

Dualcore 1.8ghz,
1GB ram,
grafik karta 256MB,
hardisku 250GB,
sistemi operativ - windows 7 (32bit).

Të dhanat e ekranit :
17inç, lidhje VGA (d-sub, 15pin) dhe DVI-D


Viber : +37744392962
Whatsapp : +37744392962
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim