Ipad 2

Shitet nga: Andi 24 Tet 11:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Tableta
Shes Ipad 2 ne gjendje plotesisht te rregullt 16 Gb dhe me mbrojtse te perparshme Thirrjet vetem ne viber +386 49 594 911
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim