Samsung Galaxy tablet 3 dhe note 10.1 N8000

Shitet nga: Isuf 20 Jan 11:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

390 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Tableta
Shes dy Samsung Galaxy tablet 3 si dhe Note 10.1 N8000

Samsung Galaxy 3 :
Shes tabletin e ardhur nga zvicra eshte shum i ruajtur , ngjyra e zez

Samsungg Galaxy Note 10.1 N8000 :
i ardhur nga zvicra ngjyre hiri shum i ruajtur per me shum info na kontaktoii
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim