Samsung Superior Teeknologyy

Shitet nga: Vaid 12 Sht 21:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Tableta
Shes samsung ST ne gjendje te rregull dhe shume pak i perdorur i ka te gjitha paisjet e veta.

Cmimi i pa diskutushem 60€
Pres blerje serioze
Per me shum info. --->
Kontakti: 044408775
Viber: +38649190699
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim