Superior tecnology

Shitet nga: Driton 22 Tet 13:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Tableta
Shes tabletin superior teknology.Tableti eshte i sapoardhur nga zvicrra dhe eshte ne gjendje te rregullt (i ri).Te interesuarit mund te kontaktojne ne numrin 044-782-769 (viber)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim