TABLET

Shitet nga: sevdail 19 Dhj 18:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Tableta
NDRROJ SHES TABLETIN SHUM TE MIR E TE RUJTUN ME GJITHA ASHT FEJZBUK GOGLE VIBER ETJER SHUM PAK IPERDORUN FRO 2 MUAJ PREJ ZVICRE UMKA ARDH. NDRROJ ME GOMA TE VETURES DIMER VER. MS. ME NUMER 195 65 15. DHE 205 60 15. TEL. 045 524 015. GJILAN.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim