TABLET

Shitet nga: sevdail 02 Jan 16:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Tableta
NDRROJ TABLETEN SHUM TE MIR PREJ ZVICRE SHUM PAK I PERDORUN ASHT ME GJITHA FEJZBUK GOOGLE VIBER. ETJERA. NDRROJ ME GOMA TE DIMER VER . MS. ME NUMER 195 65 15 DHE ME NUMER 205 60 15. TEL. 045 52 015. GJILAN.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim