Tablet

Shitet nga: sevdail 20 Dhj 15:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Tableta
NDRROJ TWABLETIN SHUM TE MIR DHE SHUM PAK IPERDORUN IARDHUR PREJ ZVICRE IKA GJITHA ME FEJZBUK VIBER GOGLE ETJERA . NDRROJ ME GOMA DIMER E VER . MS. NUMER 195. 65 . 15. EDHE NE VIBER MUNDENI MU LAJMRU TEL. 045 524 015
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim