Tablet Asus K010

Shitet nga: Mustaf 25 Sht 22:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Tableta
Shes Tablet Asus K010 vetem 1 muj i perdorur i ardhur nga Suedia. Qmimi eshte i arsyeshem. Është në gjendje të rregullt. Per informata kontakto ne Whats App dhe Viber +37744535609
Specifikat:
Display:

10 inch screen.
Resolution 1280 x 800 pixels.
IPS technology.
Multi-touch screen.
LED backlit display.
Support for simultaneous display of multiple languages.
Specifications:

1.3GHz Quad-Core Processor quad core processor.
1GB RAM.
8GB internal storage.
Android Kitkat operating system.
General features:

Built-in speaker.
Webcam.
Bluetooth - enabling you to easily and wirelessly connect with other bluetooth enabled devices.
3.5mm stereo headphone jack.
Microphone.
Micro USB.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim