Tablet Intenso, 1.5Ghz Dual core. 8inch

Shitet nga: Urim 18 Jan 00:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

99 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Tableta
Shes Tabletin Intenso, ne gjendje te regullt pune dhe te pa demtuar, me keto performanca :
Processor : 1.5Ghz Dual Core
Ram : 1GB
Internal Memory : 8GB
HDMI Port
Front Camera.

xhamin e ka pa asnje grrith per shkak qe ka foli(screen protector)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim