Tablet Mp Man 10 Inch

Shitet nga: Muhamet 30 Jan 17:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

85 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Tableta
Shitet tableti Mp Man 10 inch , android shumë i mirë , i ardhur nga zvicrra gati se i ri është origjinal shumë pak i perdorur as një muaj nuk është perdor shifet dhe në foto ,tableti vjen me adapter te vetin.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim