Tablet pc

Shitet nga: tablet pc 22 Gsh 14:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Tableta
shes teblet pc
tableti ka tastjeren dhe mund te pordoret si lloptop
tableti osht android me verzion 4.4.2
tableti ka edhe 4 muj garancion e ka me adapter me liber me tastjer me kuti me krejt siq osht ble para 2 mujve
6 muj garancion kom n tablet 2 muj veq kan shku kan mbet edhe 4 muj garancion bbb
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim