iPad 3

Shitet nga: dalia 22 Nën 16:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Tableta
Shes ndrroj ipad 3 16gb taze i rujt..dhe Samsung note 4 32gb...nga ch ..iPad 200euro..note 4 350 euro. .viber +37744577712 ..sms .jo thirrje..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim