tablet ''iconia'' acer a1

Shitet nga: Dimal 30 Nën 12:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Tableta
shes tablet me marke nga acer-i dhe modeli eshte Iconia a1.Eshte i perdorur vetem dy muaj e nje qerek.Ka vetem disa gervishtje te lehta dhe punon shume pa asnje defekt.SHitet urgjent eshte acer tablet a1 qe keni mundesi per ta pare edhe ne youtube i ardhur nga gjermania
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim