Playstation 3

Shitet nga: Playstation 3 16 Mar 22:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Gjilan
Shitet Playstation 3 i ardhur nga Zvicra ne gjendje shum te mir ,Playstation eka vetem nje gjestik dhe nje CD pes 2014 ORIGJINAL gjithashtu ka KAMEREN ,presim bleres serioz,
Kontaktoni vetem me SMS ne numrin 044-892-386
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim