CD E lojrave per ps3

Shitet nga: Kushtrim 17 Gsh 15:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR

Komuna: Gjilan
CD osht nrregull nuk ka asni grith dhe eshte origjinal. zhvillhet loja ne ps3 pa asni problem CD-ja është FIFA 14
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim