Grand Theft Auto V per Playstation 3

Shitet nga: Ylber 16 Mar 23:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR   20 EUR

Komuna: Gjilan
Shes Lojen Grand Theft Auto 5 ne verzionin Digjital per Playstation 3.

Verejtje ! Nuk e posedoj cdn e lojes por vetem lojen ne verzionin digjital,qe ta downloadoni jav jap kodet e accountin qe e ka lojen dhe filloni ta downloadoni prej playstation store,ju duhet te keni se paku 19 GB hapesire ne disk per te pasur mundesi ta instaloni lojen.

qka eshte versioni dixhital ?

Në industrinë e videolojerave,shpërndarja dixhitale është proces për të dhënë videolojë si informacion dixhital, pa shkëmbimin ose blerjen e mjetit fizik.

perparsit e sistemit dixhital ndaj cds fizike jane se posa ta instaloni lojen do ta keni pergjithmone te ruajtur ne hard disk dhe ju nuk duhet te shqetesoheni nese do t ju humb ose grrithet cd dhe pastaj loja nuk funksionon.

loja ne versionin dixhital nuk do te funksionoje nese ju e fshini vet prej hard diskut ose beni ndonje veprim te njejte i cili mvaret nga ju dhe per kete nuk mbaj pergjegjesi.

qmimi eshte i padiskutueshem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim