I ndroj ose i shes te gjitha X Box playstation

Shitet nga: itlind 15 Mar 00:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
X box ka 3 gjustik ka 56 cd te gjitha origjinale ka dy qipa per dv dhe 2 komandues [digitrona] playstation 2 ka 2 gjustik me te shkon edhe nje gitar qe quhet hero gitar me cd si dhe 26 cd te gjitha origjinale nitendo ka 2 gjustik dhe 10 cd te gjitha origjinale dhe psp ka 26 cd plus qip qe kadisa lojra te instalume te gjitha kto te ardhuna nga amerika te gjitha ne gjendje super te regullt shiten te gjitha nuk i ndaj ose bejme ndrim me te gjitha me iphone 6s mund te kontaktoni ne imel adres lindi_h_6@hotmail,com ose tel. 049141707 presim te interesum serioz ju falemderit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim