Lojra per ps3

Shitet nga: Andis 22 Sht 13:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

55 EUR

Komuna: Gjilan
Call of Duty GHOST
Call of Duty MW3
Dead or Alive
FIFA 14
Jane ne gjendje te rregullt nuk kan asnje problem dhe kane ardhe prej zvicrres
Jane perdorur 2 JAVE
KONTAKTONI NE FB : https://www.facebook.com/profile.php?id=100000826355951
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim