Lojra per ps3

Shitet nga: Andis 26 Sht 16:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Gjilan
Call of duty black ops 2
Call of duty GHOST
Gran turismo 5
Nga zvicrra , jan perdorur vetem 1 muj
100% pa asnje problem dhe jan te ruajtura mir
Mund te kontaktoni ne fb Andis Bajrami
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim