Lojra per xbox 360 lt 3.0

Shitet nga: Drilon 16 Nën 15:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 EUR

Komuna: Gjilan
Shesim lojra per xbox360 me qip lt 3.0 qe pranon cd-t fallco. Nese i merrni 10 lojra e merrni dhe 1 gratis. Disa nga lojrat qe i kemi:
Rayman Legends 2E
Splinter Cell Conviction 2E
Assassin's Creed III 2E
Assassin's Creed IV:Black Flag 2E
Call Of Duty Ghosts (2CD) 4E
GTA 5 (2CD) 4E
PES 2013 2E
FIFA 13 2E
Batman Origins 2E
Far Cry 3 2E
Call of Duty Black Ops 2 2E
Blur 2E
Need For Speed:Most Wanted (2012) 2E
Sleeping Dogs 2E
Hitman Absolution 2E
WW13 2E
NBA2K13 2E
Prototype 2 2E
Mortal Kombat Komplete Edition (2011) 2E
Po ashtu shesmi edhe 120GB HDD per xbox360 per vetem 20 Euro!!
Numri telefonit: ipko:049531018-zmobile:045574156
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim