Nintendo 3ds xl 2COP

Shitet nga: vali 17 Nën 12:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Gjilan
nintendot jan ne gjendje shum te mir i kan ka 3 kaseta jan 2 come njana me ngjyr te bardh dhe tjetra ngjyr pembe. i kan adapterat origjinal dhe njera e ka edhe mbrojtsen e vet.

100 euro per cop

mundeni te me kontaktoni edhe ne viber: +37744144037
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim