Nintendo WII me 8 CD, Dy Joystick-a dhe timon

Shitet nga: Arsim Miftari 05 Jan 19:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Gjilan
Shes Nintendo WII me 8 CD, Dy joystick-a dhe timon extra me bluetooth i blere 80€ shtese.

Nintendo eshte shume pak i perdorun dhe plotesisht funskional
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim