Nintendo wii 6 lojra (boj edhe ndrrim)

Shitet nga: Leonit 09 Jan 21:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

110 EUR

Komuna: Gjilan
Shes nintendo wii me 6 lojra dhe 1 joystic boj edhe ndrrim me ni ps3 edhe me najqka qe um konvenon per kontakt tel ose viber 049731388
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim