Nintendo wii

Shitet nga: Andi 14 Shk 02:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR   100 EUR

Komuna: Gjilan
Shes Nintendo wii ne gjendje te rregullt,ka 20 cd,dhe gjitha komplet.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim