PLAY STATION

Shitet nga: Kiki 20 Mar 20:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Gjilan
Shitet Sony 2-sh me qmim te volitshem, 50 Euro, lojat mundesh me i shkarku ne USB dhe me lujt, poashtu i ka edhe USB-n edhe MemoryCard-n, vin me to edhe 2 gjystika, kabllat per rrym,dhe per tv, USB-ja me dy loja (Konami 2013 dhe nje loj me kerre). Sony Punon ne gjendje te rregullt pa asnje defekt.
Bejm ndrrim edhe me Llaptop....(e shtojm edhe nje PC 4-sh komplet).
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim