PS VITA

Shitet nga: festim 16 Jan 18:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Gjilan
Shes PS VITA ne gjendje te rregullt me 16gb memorie dhe nje loj fifa 13
Ka wifi camer para dhe pas
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim