PS2

Shitet nga: blenton 24 Jan 21:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR   75 EUR

Komuna: Gjilan
SHITET ps2 siq e pat ne foto eshte me 7 lojra dhe me ni gjojstik punon shume mire qmimi fundit 30 euro.
URGJENT..,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim