PS3 ME 16 Loja

Shitet nga: Meriton 03 Mar 11:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

280 EUR

Komuna: Gjilan
Shes ps3 me 16 loja, gjithashtu e kam edhe call of duty advanced warfare mirpo sosht ne foto.Black ops 2 posedon 4 mapa bonus me zombie dhe 10 mapa multiplayer, dmth shtes qe i kom ble 50€. Ka edhe disa loja demo Pes 2016 etj.Ps3 eshte 160Gb. Ka te gjitha kabllat. Eshte ne gjendje te rregullt. Nuk behet jailbreak. Mundeni mem kontaktu edhe ne viber.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim