PS3 me 15 loja + PSP

Shitet nga: Meriton 19 Tet 13:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

330 EUR

Komuna: Gjilan
Shes ps3 me 15 loja me te gjitha kabllat HD + AV , ps3 ka edhe demo pes 2016 dhe fifa 16 me matorra etj.
PSP E shes 70 euro po nese e merr me ps3 bashk e shes 50 . Psp nuk ka nevoj per cd , osht jailbreak edhe i merr pi internetit lojat edhe i shtin n psp.
Ps3 Osht n gjendje t rregullt e ka 1 gjestik , osht 160 GB. Lojat bojn kejt mir. Black ops2 i ka 2 mapa me zombie plus i kom ble 30 euro edhe 8 tjera plus multiplayer. Muni mem kontaktu edhe me viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim