PSP

Shitet nga: Maltin 15 Nën 22:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Gjilan
Shitet psp, eshte ne gjendje te rregullt me dy cd dhe nje adapter dhe fatrollë. Kush eshte i interesuar le te lajmerohet ne tel ne numrin 045-290-690
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim