Play station 2

Shitet nga: Rigon 24 Dhj 01:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 EUR

Komuna: Gjilan
shes ps2 me 8loja me ni joystick dhe kamere eshte e ardhur nga zvicra punon mire mund te kontaktoni ne viber ose whatsapp lojat jane:Burnout3 takedown--Madagacar--Gta liberty city stories--NewYorkRace--Fifa08--Crash'N'Burn--FreekStyle--Kingdom Hearts
qmimi 30-35€
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim