PlayStation 2 Slim i bler ne Franc

Shitet nga: Erion 14 Mar 16:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Shes PlayStation 2 Slim origjinal urgjentisht
Ka memory card ,USB dhe gjithashtu mund te bleni edhe loja fallc
Ka dy loja brenda : Gta san andreas dhe pes 2014 ,Gta i ka krejt misionet e kryme po muni edhe me ja kry vet
dhe dy loja me cd :Dragon ball tenkaichi 3 dhe secret services
Play station ka vetem nje gjestik origjinal prej Frances
Eshte e predorur 1 muj e gjys
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim