PlayStation 2 me qip

Shitet nga: arbes 06 Shk 21:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 EUR

Komuna: Gjilan
Shes PlayStation 2 me qip 8gb shum I Mir! Pak I perdorur,por ne gjendje perfekte.shitet 90 euro me 2 CD
Me pes 2014 dhe pes 2013 kurse pa CD 80 euro esht shume I mir.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim