Playstation 2 (me çip original)

Shitet nga: korab 17 Krr 20:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Gjilan
play station 2 ,4 gjestik dual shock 2 ,1gjestik e ps1 qe ban edhe per ps2,multitap(per me shum gjistika),memory card (çip) qe i lexon lojat original,kabllot, 4gjestika te lojes BUZZ! ,9 loja si::ssx tricky,24:the game,fifa 06,guitar hero 3,buzz the big quiz,buzz the music quiz,tiger woods pga tour 2004,max payne dhe devil may cry,
te gjitha loja jan origjinale . mund te paguni 5 euro per kabllen rezerv te hdmi(s).
po ashtu çmimi është zvogluar më heret ka qen 260e tani është 250e.
numri: 044 728 283
email:Korabi_1@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim