Playstation 2 memory kart qip mi lexu lojat falls

Shitet nga: bejt Dje 21:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR

Komuna: Gjilan
vetum 12 euro memory kart per ps2 mi lexu lojat falls si dhe mi lujten lojat prej usb nese ke memory karten tonde te kushton 5 euro vetum programi si dhe qesim loja ne usb 1 euro loja kemi edhe ne cd nga 1 euro klm
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim