Playstation 3 me 20 lojera

Shitet nga: Meriton 21 Nën 22:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

270 EUR

Komuna: Gjilan
Shes playstation 3 me 20 lojera
4 loja jan demo(Fifa 16 , PES2016 ,Me motorra etj).. Tjerat jan full version siq i shihni edhe ne foto, E kam edhe Need fot speed Rivals, PS3 I ka 160GB , Black ops 2 i ka 3 mapa bonus. Gta 5 online i ka 80 milion $ ne online osht level 68. ps3 vjen me gjitha kabllat osht n gjendje t rregullt. Mundeni me kontaktu me viber dhe whatsapp
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim