Playstation 3 me qip ,150 lojra ps3

Shitet nga: buli 06 Pri 11:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Shes ps3 ne qip dhe pa qip qmimi shum i volitshem,ghithashtu kemi edhe 150 lojra per ps3 si .psh gta 5 gt4,liberty city,kill zone 3 e shune tjera, Kemi edhe lojra per ps4 psh.baterfild 4 killzone,ghost,nba 14,15, fifa 14,15,
Bejme edhe riparimin e dorzate te ps3 dhe ps4
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim